latviski      english      по-русски

Weddings

Kāzas ir vienreizējs piedzīvojums, un ikvienam tā mirklim ir jābūt īpašam. Mēs ar prieku palīdzēsim organizēt šo piedzīvojumu — rūpīgi pārdomājot katru tā detaļu sākot ar svinību datuma izvēli līdz kāzu albuma izgatavošanai, un kopā ar jums padarot šos svētkus patiesi skaistus un neaizmirstamus. 

 • Diana & Leonid

  — «Mēs esam no visas sirds pateicīgi Wise Events aģentūrai par tiem svētkiem, kas bez viņiem nevarētu notikt. Neskatoties uz to, ka visu procesu saskaņošana un koordinēšana notika no 3000 km attāluma, mums izdevās savstarpēji saprast visus sīkumus, un pats galvenais — ieraudzīt to, ko bijām sagaidījuši. Laimīgi bijām gan mēs, gan arī mūsu viesi, no sākuma līdz beigām.»

  Ludmila & Stanislav

  — «Komanda palīdzēja mums atrast kāzu vadītāju, mūzikas pavadījumu, fotogrāfu, visu noformēt, saplānot un atbalstīt uztraukušos līgavu un līgavaini. Visvairāk pateicīgi esam par pašu kāzu dienu — tika veikts vērienīgs darbs fotosienas un telpu noformējumā, viesu un vadītāja koordinēšanā un loģistikā. Wise Events darbinieki strādā ar pilnu atdevi, darot daudz vairak nekā nepieciešams — pateicoties tam viena no mūsu ģimenes svarīgākām dienām izdevās un paliks atmiņā.»

  Marija & Vitaly

  — «Pateicoties šīs draudzīgas komandas palīdzībai mūsu kāzas bija neaizmirstamas! Gan mēs, gan arī mūsu draugi un radi guva īstu baudu no šīs dienas, un aģentūra mums tajā ļoti palīdzēja: mēs varējām pārstāt satraukties un sākt tikai baudīt visu notiekošo!»

Business and Special Events

Wise komanda palīdzēs organizēt un novadīt korporatīvo vai biznesa pasākumu saskaņā ar jūsu vēlmēm. Ikviena preses konference, seminārs, lietišķa tikšanās, brokastis vai meistarklase kļūs par īpašu notikumu jūsu darbiniekiem, klientiem un partneriem. 

Wise Party

Mēs padarīsim jūsu ballīti par patiesi spilgtu notikumu! Dzimšanas diena, vecmeitu un vecpuišu ballīte, silti svētki ģimenes lokā vai skaļas svinības līdz rītam — jebkuru jūsu ideju mēs pārvērtīsim realitātē un parūpēsimies, lai jūs un jūsu viesi justos par šī notikuma neatņemamo sastāvdaļu!

Wise Music Events

 • International Jazz Day Latvia

  Starptautiskā džeza diena

  Riga Funk Fest

  Riga Funk Fest

  Made in Latvija

  Made in Latvija

  JAZZin

  JAZZin

Who we are

Mums patīk tas, ko mēs darām, ikviens no mums ir pieredzējis speciālists, profesionāls savā nozarē. Nodarbojoties ar pasākumu organizēšanu gadiem ilgi, mūsu portfolio papildināja gan omulīgi ģimenes svētki, gan arī lieli mūzikas festivāli, mēs esam atvērti jaunām idejām un cenšamies padarīt katru notikumu par kvalitatīvu un patiesi skaistu.

Contacts

 Tālrunis

+371 26 77 07 07

 E-Pasts

events@wms.lv